Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

Fabryka snów według Magdy

Dziś kolekcja PASJONATEK powiększa się o kolejną artystyczną perełkę.
Magdalena tworzy cudowności z kłębka wełny, ma prawdziwy talent i głowę pełną wspaniałych pomysłów. 
Skąd wzięła się u niej żyłka do tworzenia tych  małych arcydzieł ?? Chciałbyś wiedzieć, mój drogi czytelniku?? Zapraszam na wywiad. 
 
JUSTA: Madziu, Magdo, Magdaleno, powiedz mi proszę coś o sobie? Kim jesteś? Gdzie mieszkasz?
MAGDA: Cześć Justyna, dzięki wielkie za zaproszenie bardzo mi milo, że mogę znaleźć się w tym zacnym gronie .. 
Kim jest Magdalena oto jest pytanie.
Przede wszystkim mamą, partnerką, właścicielką małego biznesu ” small factory of dreams „.  Jestem wielką marzycielką i niepoprawną optymistką. A poza tym całkiem zwyczajną dziewczyną z burzą pomysłów w głowie.
9 lat temu pod wpływem 5 minutowej decyzji przyleciałam do Irlandii od tego czasu Zielona Wyspa stała się moim domem.
 
JUSTA: Czym jest Twoja pasja? 
MAGDA: Tak naprawdę całe moje życie to jedna wielka pasja, właściwie to już styl życia, taka nieodłączna część mnie. Zajmuje się rękodziełem, projektuje i wykonuje zabawki OOAK ( One Of a Kind) i akcesoria w różnych technikach artystycznych, głównie w technice szydełkowej. Tak sobie siedzę i plątam te niteczki, aż powstanie coś co sobie wymyśliłam w głowie. Tworzę własną markę więc staram się aby każda praca była inna i miała własną duszę.
JUSTA: Zdecydowanie ci się to udaje, każdy jeden Twój twór jest wyjątkowy. 
 
JUSTA: Czy pamiętasz może jak zaczęła się Twoja przygoda z rękodziełem, od czego się zaczęło?
MAGDA: Moja przygoda z rękodziełem trwa od zawsze. Gdy miałam 6 lat babcia uczyła mnie szydełkować i szyć na maszynie, a mama robić na drutach i haftować..  Zawsze miałam z tego wielka frajdę… Taka nasza rodzinna tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie… 
JUSTA: Czyli można powiedzieć, że talent masz we krwi.
 
JUSTA: Wiemy już jak to wszystko się zaczęło, kiedy zakiełkowało. Jak uważasz czy TO czym zajmujesz się dzisiaj było dziełem przypadku czy raczej świadomym wyborem? 
MAGDA: Bardzo świadomy wybór. Będąc małą dziewczynką zdecydowałam, że będę w życiu robić to co kocham i mocno się tego trzymam. Small factory of dreams’ powstało w chwili kiedy dowiedziałam się , że zostanę mamą. Wtedy własnie postanowiłam pasję przekształcić w sposób na życie. Dla mnie była to najlepsza opcja żeby połączyć prace z życiem rodzinny. Malwinka jest moja wielką inspiracja, ma prawie 7 lat i dusze artystki więc idzie w ślady mamy z czego bardzo się cieszę.
 
JUSTA: Czy jest coś co poradziłabyś innym, którzy chcieliby pójść w Twoje ślady? 
MAGDA: Najważniejsze to nie bać się inwestować we własne marzenia. Jeśli jest coś co kochacie robić, zaryzykujcie … Pasja może stać się Waszym sposobem na życie. Nie znaczy to , że będziecie się wysypiać ale na pewno będziecie bardziej szczęśliwi robiąc w życiu to co sprawia wam frajdę.
JUSTA: Nie mogę się z Tobą nie zgodzić, pasja to bardzo ważna część Naszego życia, a jeśli uda Nam się wplatać ją w życie zawodowe to znaczy, że jesteśmy fenomenalni.
Dziękuje ci bardzo za poświęcenie swojego cennego czasu. Działaj dalej, Ja kibicuję ci z całego serducha bo ze swoim talentem zasługujesz na wszystko co najlepsze. Niech MOC będzie z TOBĄ !!!
 
Dotrwaliście do końca więc czeka Was nagroda. Owieczka u góry to tylko malutki przedsmak, ale musicie przyznać, że jest cudowna, prawda??
Zapraszam do mini-galerii Magdaleny.
 

Podobało się i macie ochotę na więcej ?? Linki poniżej, zapraszam serdecznie.  

 

Dziękuje, pozdrawiam
UA-77360898-1