Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

  • Home
  • /
  • Anglia
  • /
  • Killington Lake – tankowanie z niespodzianką

Killington Lake – tankowanie z niespodzianką

Potrzebujesz zatankować, coś zjeść, wjeżdżasz więc na serwis. Idziesz rozprostować nogi i co ??? Twoim oczom ukazują się piękne okoliczności przyrody.

Wracając ze Szkocji zajechaliśmy na Roadchef Killington Lake South Motorway Services, miejsce jakich wiele i w UK i w Pl – McDonald, Costa, WHSmith, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, stacja benzynowa, motel, kilka koszy na odpadki i schody, schody prowadzące do nie wielkiego tarasu widokowego i ławki. Widoki cudne, idealne miejsce na szybką regenerację i ruszanie w dalszą drogę. No ale co ja będę Was tu zanudzać słowami, sami zobaczcie. 

 

 

Przykro nam się tylko zrobiło bo na jednym ze słupków wisiał apel o zagubionym piesku. Losy Luckie śledzić można na FB – Help FIND LUCKY, niestety nie odnalazł się ale mam nadzieję, że ktoś gdzieś go przygarnął i ma ciepły kąt. 

Może sam SERWIS nie jest jakimś szczególnym miejscem ale już samo jezioro Killington jak najbardziej. Po przeciwnej stronie jest Klub Żeglarski – Killington Sailing Association, można go wychwycić sprawnych okiem na zdjęciach. Fajne zaciszne miejsce, gdzie umysł może pooddychać. Polecam ze szczerego serca taką przerwę w podróży. 

UA-77360898-1