Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

Nowy cykl wywiadów – ‚Pasjonatki’

Pasja .. to coś, co pomaga nam uciec od problemów dnia codziennego, co pomaga wyzwolić z Nas emocje i odkryć samego siebie. Jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Nazwać nią można wszystko co kochamy robić, w czym czujemy się spełnieni.

Uwielbiam ludzi z pasją, bo to wartościowy towar na rynku kiczu i to właśnie dzięki nim wpadłam na pomysł nowego cyklu „Pasjonatki”.  Zapraszać TU będę osoby, które nie stoją w miejscu, takie które spełniają swoje marzenia, realizują się w różnych dziedzinach sztuki i życia. 

Jeśli macie ochotę zobaczyć jak rodzi się i rozwija tak ważne zjawisko jakim jest pasja zapraszam do śledzenia bloga. 

Już za tydzień mój gość Ania opowie Wam o jej wielkiej górskiej pasji. Będą także motocykle, cudowne rękodzieło, wspaniała kolekcja książek „Małego księcia”, teatr, herbata, fit matka wymiataczka i wiele, wiele innych interesujących historii. 

Wpadnij na prawdę warto !!!

Wszystkie wywiady znajdziesz w linku poniżej 
 
Dzięki, pozdrawiam

Jeśli sama/sam jesteś pasjonatem lub znasz kogoś zaliczającego się do definicji daj mu znać może zgodzi się ujawnić światu.  Zapraszam do kontaktu na maila : justapozagranicami@gmail.com

Listę pytań znajdziesz   T U T A J


Pasja

  1. «wielkie zamiłowanie do czegoś»
  2. «silny gniew»
  3. «utwór muzyczny podobny do oratorium, oparty na ewangelicznym tekście o męce Chrystusa»
  4. «nabożeństwo wielkopostne poświęcone rozpamiętywaniu męki Chrystusa; też: ewangeliczny opis męki Chrystusa czytany podczas takiego nabożeństwa»
  5. «w malarstwie, rzeźbie, misteriach: cykl scen przedstawiających mękę Chrystusa»

źródło : Słownik Języka Polskiego  PWN  – http://sjp.pwn.pl/

UA-77360898-1