Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

Październikowe wyzwanie RSPCA

Pierwszy tydzień październikowego wyzwania za nami

#BigWalkies 

Wielkie Spacerowanie dla RSPCA

Wraz z październikiem wystartowało nowe wyzwanie, 10 000 kroków dziennie w towarzystwie naszego czworonoga.   Wielkie spacerowanie zwrócić ma uwagę społeczeństwa a także ruszenie tyłeczków z kanapy bo i dla Nas i dla Naszych czworonożnych przyjaciół ruch to najlepsza forma treningu. Mój pies Lolek codziennie wychodzi na spacery bo je uwielbia i nie straszne mu deszcz, wiatr i błoto ale nie o to tu chodzi a o zebranie funduszy na szczytny cel. 

RSPCA (Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals) to Brytyjskie Królewskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, którego partonem jest Królowa Elżbieta II. Organizacja działa na terenie Anglii i Walii ale ma także swoje odpowiedniki w Szkocji, Australii, RPA i USA. RSPCA niosą pomoc zwierzakom zaniedbanym, maltretowanym i porzuconym. Ścigają także tych którzy krzywdzą zwierzęta.

 

Pracę inspektorów podglądać można na Animal Planet: 

„Ratownicy Psów” /// „The Dog Rescuers” 

 

 

 

Ja i mój mały przyjaciel Lolek dzielnie dreptamy dla dobra sprawy a Was prosimy o małe wsparcie i o dotacje,  każdy grosik się liczy bo maltretowanie i znęcanie się nad zwierzętami to niestety zjawisko powszechne. JustGiving - Sponsor me now!

Odwiedź Naszą stronkę 

https://www.justgiving.com/fundraising/justyna-and-lolek-my-big-walkies

Dziękujemy i Pozdrawiamy

i Lolek 

UA-77360898-1