Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

Podsumowanie Roku 2016

Podsumowania roku wszędzie więc i u mnie wypada podsumować ten paskudny 2016. No dobra nie był aż tak zły, mogę powiedzieć, że był znośny.

Wynikami nie powinnam się chwalić ale się pochwalę, będę miała porównanie za rok czy coś z moich postanowień noworocznych się wykluło. 

Mam nadzieję, że dzięki systematyczności moje statystyki i liczba podglądaczy poszybuje troszkę w górę. Bo pisać lubię i fajnie jest bo czyta mnie garstka znajomych ale jeszcze fajniej by się pisało jakby czytało mnie troszkę większa garść 🙂  

No dobra szybkie podsumowanie roku 2016 !!! 


Szczerze, nie popisałam się, swoje wyzwanie 2016 zaczęłam dość późno bo w sierpniu, a z wyznaczonych 20 książek przeczytałam tylko 3. Oj wstydź się Justynko, wstydź.  Na 2017 wyznaczyłam sobie cel : 38 książek, tyle ile wiosen przyniesie mi ten rok. 
Przeczytane książki : 
 
Dawno nie czytałam King’a i nie wiem czy to ja się zestarzałam czy On przestał pisać interesująco. Strasznie mnie zmęczyła ta książka. 
 
Książka wciągająca więc pochłonęłam Ją dosyć szybko, pomogło mi w tym błogie wakacyjne lenistwo. Ciekawa jestem filmu, którego jeszcze nie widziałam a już gościł na ekranach kin. 
 
Interesujący kryminał dzięki któremu można zobaczyć jak łatwo można zaufać komuś nie odpowiedniemu.
 

 
Uwielbiam robić zdjęcia, a dzielenie się nimi na Instagram jest szybkie i łatwe – @JustaPozaGranicami
Podsumowanie roku 2016 – posty 247 ,  920 obserwujących

Moje #2016TopNine : 


 

Niby prowadzę bloga już 2 lata ale dla mnie prawdziwe blogowanie zaczęło się wraz z wykupieniem domeny i przeprowadzką z blogger na wordpress – czyli 25 KWIETNIA 2016. Był to trafny wybór bo pisze mi się TU dobrze, wciąż brakuje mi TEGO czegoś ale z czasem poprawi się tu i tam. Czeka mnie niedługo #blogowasekcja i mam nadzieję dowiedzieć się dobrych i złych rzeczy na temat mojego bloga.
 
A teraz szybka statystyka: 
 • posty 66,
 • odsłon 6897,
 • odwiedziło mnie 2398 osób,
 • kraje z których mnie podglądacie to : Polska 4662, Wielka Brytania 943, Stany Zjednoczone 165, Szwecja 155, Francja 146, Szwajcaria 138, Niemcy 110, Włochy 78, Dania 60…
 • najpopularniejszym postem był mój apel o pomoc w odnalezieniu mojego anonimowego bohatera, niestety jak dotąd nie przyniósł rezultatów – Wyrwana z fal Bałtyku– 288 odsłon.

Nie wiem czy to dobrze, czy to źle. Okaże się za rok czy coś drgnie. 


To były moje media a teraz pora na mnie. Za siebie z nowym rokiem, też się zamierzam zabrać.
W kąt trzeba rzucić stare smutki i nie powodzenia i zacząć żyć pełną piersią z mniejszym brzuszkiem, bo to właśnie on jest na moim celowniku. 
Wymiary na dziś : 
 • wzrost 178cm
 • waga 68kg
 • biodra 96cm
 • talia na wysokości pępka 97cm
 • biust 100cm
 • pod biustem 88cm
I trzymajcie kciuki, żeby za rok o tej porze mój bojler przypominał kaloryfer. 
 
Dzięki za odwiedziny i jeśli już tu jesteś zostaw ślad po sobie, chętnie zajrzę i poczytam co u Ciebie. 
 
Pozdrawiam 
 
UA-77360898-1