Cała Ja

Cała Ja

Matka, żona, emigrantka

bez pamięci zakochana w życiu

Justa

Share Week 2016

W blogowanie bawię się już od roku ale w blogosferę dopiero zaczynam się zanurzać. 
Pisanie samej sobie jest OK ale kiedy masz świadomość, że jeszcze KTOŚ, choćby jedna osoba, która chętnie czyta Twoje myśli, czujesz się fantastycznie i napędza cię to do pisania. 

 
Po raz pierwszy mam zamiar wsiąść udział w akcji 
SHARE WEEK 2016 by Andrzej Tucholski.
Cóż to takiego?? To taki wspomagacz międzyblogowy a dokładniej Autorzy polecają Autorów, polecam trzy blogi, blogi wartościowe, ciekawe i coś dla mnie znaczące. 
Gotowego posta przesyłamy Andrzejowi do 3.04.2016r, informuje zaszczyconych moją uwagą twórców i czekam na ułożoną przez pomysłodawcę projektu klasyfikację najczęściej polecanych blogów. Ze szczegółami akcji możecie się zapoznać TUTAJ.
 
Przechodząc do sedna sprawy czas na moje typowanie. 
Wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa bo blogów do których zaglądam regularnie jest sporo.
Ale do dzieła.
 

Jednym z wyróżnionych jest blog KLUB POLKI. To dzięki temu blogowi poznałam wiele fantastycznych blogerów, którzy oprowadzają mnie po różnych zakątkach świata, opowiadają o tradycjach, zwyczajach, zachowaniach, o sobie. Miejsce ciepłe. To taka nasza OJCZYZNA w wirtualnym świecie. 
 

Mama z prądem i pod prąd… to moja kolejna ulubiona pozycja. Lekki język, ciekawa tematyka, inteligentna dyskusja. Nie każdy lubi odmienne opinie a tutaj, nawet jeśli się takowe ma to można z Sylwią – autorką fajnie, kulturalnie i z humorem dojść do konsensusu. 

Na mojej liście nie mogło również zabraknąć bloga Ewy – Mrs and Mr FLR … and kids.
Gdzie miłość nakrywa do stołu, tam serwuje się najlepsze dania – wszystko i na temat.
Miłość, wspaniała kuchnia i cudowne zdjęcia wylewają się tutaj z każdym wpisem. 

 
Tak jak już wspomniałam to tylko malutka cząstka blogów godnych polecenia.
Obawiam się tylko, że po opublikowaniu przez Andrzeja listy Najbardziej Polecanych braknie mi dnia na lekturę i będę musiała lepiej się zorganizować. 
 
Dziękuje
Pozdrawiam 
 
UA-77360898-1